انجمن

سلام چجوری پروژه اماده مثل تلگرام رو با اندروید استودیو باز کنم ؟ وقتی باز میکنم گردل ارور میده . من وقتی می خوام پروژه ایجاد کنم گردل هیچ مشکلی نداره ولی وقتی که پروژه تلگرام رو که از گیت هاب دانلود کردم می خوام با اندروید استودیو باز کنم گردل ارور میده . لطفا کمکم کنین

amin شبیه سازی
@AMIN ٢٣۶۰۰ تجربه آنلاین

در مورد شبیه سازی میخواستم راهنمایی بگیرم از عزیزان میخواهیم یک اتو رستوران رو کل الگوریتم کارشو پیاده سازی کنیم و شبیه سازی کنیم و کل کارشم اینه که یک سری ارقام و تصادفی خود برنامه باید تولید کنه توسط تابع randاین کار انجام میشه و بر اساس اون چند تا فرمول رو آنالیز بکنه و خروجی بده این کار رو با متلب انجام دادن دوستان ولی میخواستم بپرسم توی php هم میشه پیاده سازی کرد یا نه؟

amin1972 ایجاد user جدید در Laravel passport API
@AMIN1972 ٣٢۰۰ تجربه آخرین ورود ۴ روز پیش

یک صفحه اندروید مخصوص عضویت کاربران داریم. در این صفحه نام، ایمیل، پسورد و تکرار پسورد از کاربر دریافت میشود.

حالا در سمت سرور لاراول + پاسپورت به درستی و بدون خطا نصب شده اند.

اگر امکانش هست بصورت قدم به قدم بفرمایید برای اینکه یک کاربر بتونه عضو بشه باید ما به ترتیب چطور عمل کنیم؟ به چه آدرس هایی درخواست بفرستیم و چه پاسخ هایی را نیاز داریم که نگه داریم؟ محتوای هر درخواست شامل چه هدر یا بادی هاییخواهد بود؟

arya-code ارور در اجرای nativescript-vue
@ARYA-CODE ١٣۰۰ تجربه آخرین ورود ١ روز پیش

سلام دوستان خسته نباشید، من یک پروژه nativescript دارم که با کامپوننت های vue ازش استفاده میکنم. برای اینکه بدونم چه مشکلی دارم از tns doctor استفاده کردم و همه تیک های لازم رو گرفتم ولی در آخر که می رسم به تست برنامه ارور gradle میگیره و میگه نسخه مورد نظر یافت نشد؛ من نسخه های قبلش، بعدش، آخرین نسخه و حتی نسخه پیشنهاد شده رو هم نصب کردم ولی باز همون ارور رو میگیره. دقیقا در همین وضعیت من یک پروژه رو با اندروید استودیو ساختم و تست گرفتم بدون اینکه هیچ اروری بهم بده. بعد برای اینکه بدونم مشکل از vue هست دوباره یه پروژه اینبار با nativescript ساختم باز همون ارور رو داد. ممنون میشم راهنمایی کنید.

netwons big data
@NETWONS ١٢۰۰۰ تجربه آخرین ورود ١ هفته پیش

با سلام: میخواستم در مورد ‍‍big data اطلاعاتی کسب کنم و بدونم چطوری میشه یک big data تحلیل کرد و بعد از آن data را بهینه میکنند. برای کسب در این حوزه چیکار کنیم. و اگر نرم افزاری برای این کار وجود دارد بگید .