با عرض سلام و احترام (جناب امیر عظیمی) از اونجایی که دارم php یاد میگیرم و تا قسمت 103 دیدم (قبل از شی گرایی) به من گفتن اول چند سایت بنویس تا درک کنی چرا احتیاج به شی گرایی داری بعد یادش بگیر.

  • توی بعضی ویدیو ها بعضی فانکشنها هست که خارج از ویدیو نوشتید و بدون تدریسه (تو فایل تمرین هست) و باید کد خونی کنیم و من نوعی میفهمم چجور نوشته شده ولی دلیل استفادش رو نمیدونیم ... (حتما دلیلی داره که من نمیدونم)
  • من از طریق یوتوب اینجا هستم و چه اینجا و چه در یوتوب امکان دیدن کامنهای دوستان رو نداریم که شاید چیزی رو نفهمیدیم دیگری توضیح داده ... یا شما خودتون جوابشون رو دادید .
  • توی آموزش php شما رجیستر یوزر جدید رو آموزش ندادید چرا که توی قسمتهای آخر به ما پسورد انکریپت رو یاد دادید و برای New Admin هم نیاز هست و که لوگین باشیم و توی همون ویدیو های اولیتون هم پسورد اولین ادمین انکریپت هست که منو گیج کرده .
  • من یک سایت تمرینی رو برای خودم دارم مینویسم و فقط برای انکریپت پسورد یوزرها از شیوه آموزشی شما پیروی کردم و بعد از دیدن آموزشها فانکشنها رو خودم نوشتم و اشتباهات رو رفع کردم البته با تقلبی از روی فایلهای پروژه widget_corp که در سایتون قرار دادید... ولی مشکل کجاست اررور هاییه که از دانش من فرا تره مثلا نه کوئری فیلد میده نه ارورر دارم و توی دیتابیس id ساخته میشه ولی یوزر نیم پسورد با اینکه با var_dump خروجی میدن توی دیتابیس نمیشینه و مشکلاتی از این دست من اگر بخوام پروژه widget_corp شما رو بررسی کنم نیاز به فایلهای دیتابیس تون دارم تا شاید از این طریق اشتباه رو تو سایتی که نوشتم پیدا کنم . اگر ممکنه توی همون فایلهای آموزش php فایل دیتابیس رو قرار بدید . (نیاز هست لوگین باشم تا بتونم مرحله به مرحله ساخت ادمین جدید رو چک کنم )...
    • در صورتی که امکان قرار دادن فایل دیتا بیس رو ندارید بفرمایید من چطور با راهنمایی این گره رو باز کنم . مرسی .
    • میبخشید ، درسته طولانی شد اما فکر کنم فید بک خوبی باشه از آموزشی که سال 2014 دادید و تو 2020 کسی داره یادش میگیره .