{{ thread.title }}

{{ locked_reason }} نظرات سایت

@mehdio.o {{ experience | farsi }} تجربه آخرین فعالیت ٢ ماه پیش

سلام من چند وقتی هست که از اموزش های سایت استفاده میکنم الان دارم آموزش php رو تقریبا تموم می کنم از آموزش های سایت هر وقت میام توی سایت و دنبال یه جایی مثل تماس با ما یا انتقادات میگردم هیچی پیدا نمیکنم. حتی توی قانون های ساخت توپیک فک نمی کنم کسی اجازه داشته باشه یه توپیک جدید بزنه که فقط انتقاد خودش رو بگه. من گفتم این توپیک رو بزنم تا هم همه ی دوستان بتونن انتقاداتشون رو درباره ی سایت یا آموزش ها بگن و با ادمین ها ارتباط داشته باشن هم این که برای هر انتقاد یه توپیک جدید تولید نشه ! آقای عظیمی اگر شما فکر می کنید کار درستی نیست خودتون توپیک رو پاک کنید یا این که بگید من خودم پاکش می کنم. من خودم از چند تا انتقاد شروع می کنم.

آموزش های پی اچ پی معلوم بود که اون اشخاصی که داشتن درس میدادن عوض میشدن و بعضی از اون ها واقعا خیلی ضعیف بودن مثلا توی یکی از ویدیو ها خودم دیدم که var_dump رو میگفتن برای این که ردیف اول ارایه رو پاک بکنه (این رو مطمئنم اگر دوستان باور ندارند میتونند بگن تا شماره ی ویدیو رو بگم) یا این که آموزش های oop خیلی ضعیف بودن و مطمئنم هیشکی نمیتونه اونا رو کامل بدون این که بره توی سایت دیگه ای و سرچ بکنه بفهمه مثلا در مورد __clone و __constructor و get و set خیلی ضعیف توضیح داده بودن و این که وقتی کنترل زد کد ها رو می اوردن واقعا اعصاب آدم خورد می شد این که تمام کد ها رو می نوشتن و بعد برای هر کدوم توضیح میدادن فک کنم میتونست خیلی بهتر باشه!

دومین ایرادی که میخوام بگیرم هم این هستش که وقتی یه شخصی وارد سایت میشه و لاگین نکرده نمیتونه سرچ بکنه و این هم واقعا یه ایراد بزرگ هست که میتونه اعضای جدید رو از سایت برونه !

خب این هم تمام شد پس اگر این تاپیک پاک نشد دوستان میتونن انتقادات خودشون از سایت و آموزش ها رو اینجا بنویسن تا هم به دست ادمین های سایت برسه و هم این که راه حل ش رو بگن تا دوستان دیگه ای که این مشکل رو داشتن مشکلشون رو حل بکنند.

این رو هم اضافه می کنم که تماس با مای پایین سایت رو دیدم اما روش تماس با ما از طریق ایمیل واقعا روش اذیت کننده ای هستش که خیلی ها تا می بینن اینجوریه بیخیال میشن و همینطور این که وقتی انتقادات اینجوری باشه بقیه هم میتونن قبلش جواب ها رو ببین و بگیرن.

amir ویرایش شده توسط @amir