سرویس ها

majid1f استفاده از signature
@majid1f ٢٢۰۰ تجربه آخرین فعالیت ٢ ماه پیش

سلام. ما یک سرویس طراحی کردیم (ایمیل مارکتینگ). حال برای API دو رویکرد داریم استفاده از signature یا عدم استفاده از ان. استفاده signature امنیت بالاتر و مزایای خاص خودش را داره ولی استفاده از API ما توسط کاربران زبان های مختلف را مشکل تر میکند. شرکت های رقیب به شکل ارسال کلید در هدر درخواست عمل میکنند مثلا: https://developers.mailerlite.com/reference یا مثلا: https://apidocs.sendinblue.com/authentication/ توی نسخه ۱ امضا داشته ولی نسخه ۲ برداشته. یا در https://www.mailgun.com/ در اصل هیچ کدام از سرویس های مشابه از signature استفاده نکردند. حال پیشنهاد و نظر شما چیست؟

danial_kh راه اندازی GitHub روی سرور محلی
@danial_kh ٣١۰۰ تجربه آخرین فعالیت ١۴ ساعت پیش

شاید بدونید که چند روزی هست که GitLab هم روی ابر گوگل رفته و ایران عزیزمون هم تحریم شده از طرف گوگل هست و حتی به GitLab هم دسترسی نداریم! پرداخت های GitHub هم برای پروژه های private از داخل ایران به راحتی صورت نمیپذیره، البته اگه اونم تا آینده نزدیک مثل GitLab نشه.

با چند نفری که صحبت کردم میگفتن توی شرکتشون اونا GitLab رو روی ubuntu و حتی GitHub رو روی سرور محلی خودشون (windows) قرار دادن و دارن کدهاشون رو روی همین سرور محلی مدیریت میکنن.

اما اطلاعاتی که بهم دادن، فقط در همین حد بود!

خواستم بیبینم از شما دوستان، کسی اطلاعاتی در مورد قرار دادن GitHub روی سرور محلی (اگه ویندوز باشه که چه بهتر) یا حتی GitLab داره بهم بده؟

خلاصه هم اکنون، به شدت نیازمند یاری شما هستم!

تو این شرایط، به یاد جمله‌ای که امیر عزیز توی یکی از پادکست هاش گفت "همیشه وضع همین جور نمیمونه و شما‌هایی که داخل ایران هستید هم، اینترنت آزاد خواهید داشت" می افتم!

hassan862 نحوه ایجاد و فعال کردن سرور محلی (xammp)
@hassan862 ٢۹۰۰ تجربه آخرین فعالیت ۴ ماه پیش

با سلام خدمت دوستان ارجمند . من میخوام با استفاده از برنامه xammp ، سرور محلی برای تست برنامه خودم بسازم ولی وقتی که برنامه زمپ را استارت میکنم و داخل مرورگر localhost را میزنم ، هیچ صفحه ای باز نمیشه . از دوستان با تجربه مثل @amir و @shahryarjb و سایر بزرگواران تقاضا دارم منو راهنمایی کنند .

premier213 سرویس های مختلف برای Real Time
@premier213 ١۵۰۰ تجربه آخرین فعالیت ۵ ماه پیش

سوالی که برای بنده پیش اومده اینه که سرویس های مختلف Realtime برای React یا Angular چیه ؟ و اینکه مث Socket.IO Nodejs هست یا نه !

در بعضی سایتها برای React سرویس pusher معرفی شده ولی برای angular چیزی ندیدم.