آزمون های برنامه نویسی برای کار

تجربیات

آزمون های برنامه نویسی برای کار

آزمون ری اکت قسمت اول

١۶ ویدیو ۸ : ٣۶ : ۴
۵٣ بار تماشا شده رایگان

فایل های تمرین مختص کاربران ویژه هست.

در این قسمت به آزمون های برنامه نویسی برای کار برای استخدام مطرح میشه میپردازیم. خیلی از شرکت های اروپایی و آمریکایی تست و آزمون هایی رو از شما در خانه می گیرند که در این آزمون ها مهارت های شما رو اندازه گیری می کنند. اگر آماده نباشید ممکن هست که وقت زیادی برای این تست ها بگذارید و بدون دقت آنها رو آپلود کنید و در نهایت رد صلاحیت شوید. در این قسمت با ما همراه باشید که درباره ی حل کردن سخت ترین سولات این قبیل آزمون ها خواهیم شد در زمینه ی ری اکت جی اس، ویو جی اس، لاراول و سی اس اس.

بهترین راه آمادگی برای یک مصاحبه مطالعه ی مستمر است حتی اگر قرار نباشد به همین زودی ها مصاحبه‌ای داشته باشید . مطالعه باید مستمر باشد حتی اگر مقدار مطالعه کم باشد بهتر از مطالعه نکردن است.سوالات تمرینی روزانه شروع خوبی برای آماده شدن است ، تحقیق کردن در مورد شرکت ها و تکنولوژی ها بی تاثیر در بیان اعتبار و تجربه شما نیست. بسیار مهم است که شما اهداف واقع بینانه اما چالش برانگیز برای تمرین روزانه برای خود تنظیم کنید.

مهم تر از همه این است که شما زود شروع کنید! برای بار دوم می‌گوییم، اگر می‌توانید از همین حالا شروع کنید. اگر مصاحبه شما چند ماه آینده است ممکن شما بتوانید کمی قبل از شروع کردن منتظر بمانید، اما ما توصیه می‌کنیم حداقل ۶ هفته مانده به مصاحبه مطالعه و تمرین را آغاز کنید. هدف نهایی این است که غافلگیر نشوید و مجبور به فعالیت و کار بیش از حد برای آماده شدن برای مصاحبه که میتواند باعث استرس شود نشوید.