هر نرم افزاری نیاز به مسیریابی مناسب داره . خوب این مسیر یابی در برخی مواقع بیشترین کاربردش برای کاربره تا برنامه نویس , پس بهتره دارای رابط کاربری مناسبی باشه . حالا فکر کنید شما می خواهید برنامه نویسی Swift رو شروع کنید و برای محصولات شرکت اپل بیایید و اپلیکیشن تولید کنید.

سوال اینجا در iOS چطور منو درست می کنند ؟

آیا باید از روال یا مواردی که همه استفاده می کنند استفاده کنیم یا به سختار اپل هم کمی وفادار باشیم. من اگر جای شما بودم به سمت ساختار اپل می رفتم که منویی ساده دارد که از صفحه به صفحه دیگه هدایت می شه و یک دکمه بک داره ولی خوب برخی موارد نیاز هست نرم افزار شما یا اپ شما کمی حرفه ای تر جلوه کند و شکل مناسبی بگیرد .

در اینجاست که من به شما می گم

اگر منو های کمی دارید و نمی خواهید کاربر آن صفحه را ترک کند بهترین نوع منو (منوی پاپ آپ می باشد). این منو سریع و نمایش دهنده یک سادگی خاص و کمی انیمیشن کاربردی هست

در این ویدیو من سعی کردم با کمترین کد که با جستجو از گوگل پیدا کردم برای شما یک منو زیبای پاپ آپ در ios بسازم که با Swift 2.2 و همینطور نسخه های جدید تر سازگاری کامل داشته باشه و چاشنی مناسب هم براش در نظر گرفتم . درست حدس زدید یک انیمیشن کوتاه و زیبا کننده.

لطفا به این آموزش ویدیوئی توجه کنید