۸ اسفند، ۱۳۹۶

۵ سال پیش ١۰۰+ امتیاز
@omilun به گفتگوی گیت هاب و پیاده سازی پروژه های Kanban جواب داد.

@shahryarjb امروزه تمام دنیا دارن میرن سمت کانتینرایز کردن پروژهای جاریشون با هر کانتینر منیجری که هست . مخصوصا Docker یا rkt . @amir این وسط خیلی از پروژه ها برای کاری که مد نظر داری از gitlab استفاده می کنند. ci/cd برای هر پروژه ای لازمه که عموما نیازه هست یه devops روش کار کنه. گروه های زیر ساخت ( SRE ) که مسئول توسعه و حفظ زیر ساخت یه پروجکت هستن مجبور میشن با روش هایی پروژه رو بالا نگه دارند . هر پروژه ای که بر روی داکر سوارم یا کوبرنتس بالا میاد درصد آپتایمش ۹۹.۹۹۸٪ میشه . دیگه پروژه تنها به بالا بودن سرور خاصی محدود نمیشه . دیتابیس ها همراه با اپلیکیشن ها اسکیل میشن و دیتا هاشون هر دقیقه بک آپ گرفته میشه و هر کدوم ممکنه بسته به نیاز یک اسلیو تو جند تا سرور دیگه داشته باشن یه به محض فیلد شدن مستر ها سریعا بر روی یک اسلیو, فیل اوور می کنند . این داستان ها رو مهندسین sre یا میسازن یا از پروداکت های اماده استفاده می کنند.

۲۷ دی، ۱۳۹۶

۵ سال پیش ١۰۰+ امتیاز
@omilun به گفتگوی انجمن نویسندگان جواب داد.

سلام @amir جان ببخشید دیر جواب دادم. بله منم تونستم ببینم امکانات جدید رو. ممنون بابت این همه لطف.

۸ دی، ۱۳۹۶

۵ سال پیش ١۰۰+ امتیاز
@omilun به گفتگوی انجمن نویسندگان جواب داد.

یه مسله دیگه . ساعت سایت فک کنم بر اساس ساعت سیستم نیست . واسه این من وقتی یه نظر میدم میگه ۴ ساعت پیش .

۵ سال پیش ١۰۰+ امتیاز
@omilun به گفتگوی انجمن نویسندگان جواب داد.

سلام @amir امیر جان . ممنون که این بخش جوری شده که با منشن کردن برای کاربر ایمیل میاد. جالبه.

به نظر من مهمترین راه پیشرفت تو این جایی که هستیم اینه که یه سایت معرفی بشه . امروزه سایت های دیگه ای هستن که سیستم مارکتینگ قوی دارن و پشتوانه مالی دارن . ما میتونیم و یه جورایی برای سایتمون یه وجهه متفاوت ایجاد کنیم.

چیزی که تو سایت های دیگه کمه. شاید با آبرویی که سایت پارس کلیک داره بشه براش ای نماد گرفت و درگاه پرداخت اینترنتی از آپ گرفت و یکم شکل پرداخت رو متفاوت کرد.

امیدوارم بشه به دوستانی که دانشجو هستند بیشتر کمک کرد و با مقالات و ودیوها و یا آموزش یا همکاری از دور یا نزدیک درامدی رو هم به سایت اضافه کرد.

همه اینا با درست شدن یه تیم مارکتینگ و شخصیت سازی سایت امکان پذیره . اما این داستان به کمی فکر نیاز داره.

همه مباحث برنامه نویسی و تخصصی زمانی درست میشه که کاربر بیاد داخل سایت و از سایت استفاده کنه و مشگلا نمایان بشه .

در کل من سایت جدید رو بسیار با پتاسیل بالا می بینم . ایرادات کلی تو شیوه تبلیغ و ارائه شخصیت و هدفه سایته . گرافیک سایت بسیار بالا رفته و از این ممنونم . با دیسکاس موافقم اما دیگرا دوستان ایرانی موافق نیستن. برای داشتن ای نماد و درگاه پرداخت باید یکم هم سو عمل کرد با قوانین.