کاربر تایید شده
آخرین فعالیت ۵ ماه پیش

@nastaran2018

پارس کلیکی از ١ سال پیش

تجربه

2900

 • @mohammad-hemmati ممنونم از پاسخ شما. بله چک کردم. درستند ولی این باز هم همون پیام خطا رو میده. فعلا به صورت موقت کنار میذارمش ببینم در آینده چکار می شه کرد. یه سوال دیگه دارم که یه بحث جدید باز می کنم ممنونم میشه اگه راهنمایی بفرمایید.

 • @mohammad-hemmati ممنونم از راهنمایی شما. امیدوارم مسئله حل بشه.

  P.S. در متد (get(index تمام اطلاعاتی که کاربر به دیتابیس فرستاده شده، نمایش داده میشه. و در متد (Post(store اطلاعاتی که به دیتابیس فرستاده می شوند، ذخیره می شوند. عملا کار می کنند و مشکلی ندارند.

 • سلام. راستش من این چند روز درگیر همین موضوع بودم. آخرین پیشنهادی که شما دادید و هم امتحان کردم و هر راه حلی که به ذهنم رسید و انجام دادم. حتی یه پروژه ی جدید از لاراول نصب کردم و اونجا همین پیام خطا رو میداد. توی جستجوهایی که داشتم دیدم امکان داره مشکل خواندن فایل های اسکریپت باشه. یه راه حلی که دیدم برای مشکل مشابه این بود

  Clear your browser cache. It's holding onto an old copy of the compiled JS

  من تمام کوکی های گوگل کرم و فایرفاکس را هم پاک کردم. سوالم اینکه جایی دیگه ای هم ممکن فایل های قبلی از جاوا اسکریپت یا vue.js و جی کوئری ذخیره شده باشه که اونها هم پاک کنم؟ ممنونم .

  البته از php artisan cache:clear هم استفاده کردم.

 • ۷ ماه پیش @nastaran2018 یک بحث به اسم آپلود چند تصویر با Dropzone.js در Laravel درست کرد.

  سلام. من ویدئوی آموزشی شما در مورد آپلود عکس را چندین بار دیدم. ولی مشکلی که دارم و نتونستم حل کنم. من cdn , css & js را به قسمت header قرار می دهم. ولی در صفحه مورد نظر وقتی عکس ها را اضافه می کنم پیام خطا میده. روی هر تصویر یه علامت ضربدر است (آپلود با موفقیت انجام نشده) و موس که میبرم روی عکس نوشته [object object]. در قسمت consel این پیام خطا را نوشته:

  Failed to load resource: the server responded with a status of 404 (Not Found)

  میشه لطفا راهنمایی بفرمایید چطور این خطا را رفع کنم. با تشکر فراوان

 • ۷ ماه پیش @nastaran2018 به بحث Braintree & Paypal جواب داد.

  سلام. ممنونم. درست شد.!

 • ۷ ماه پیش @nastaran2018 به بحث Braintree & Paypal جواب داد.

  راستی یه چیزی! شاید ما منظور همدیگر و خوب متوجه نشدیم. من دارم وب سایتی طراحی می کنم که میخوام درگاه پرداخت پی پال از طریق برین تری (braintreegateway) داشته باشه. دارم از (Sandbox) استفاده می کنم. مشکلم اینه که با کارت و از طریق خود برین تری تست پرداخت انجام میشه ولی تست پی پال ناموفق میشه و اون پیام خطا را میده. میخواستم برای رفع این مشکل راهنمایی ام بفرمایید. آیا منظور همدیگر و درست فهمیده بودیم؟

 • ۸ ماه پیش @nastaran2018 به بحث Braintree & Paypal جواب داد.

  سلام. ممنونم از راهنمایی شما. من از دیروز تا الان دفعات زیاد امتحان کردم ولی درست نشد. البته ویدئویی که شما لطف کردید گذاشتید و دیدم از قبل هم همه ی مراحلی که برام طی میشد مثل ویدئوی شما بود. احتمال داره اشکالی از مراحل قبلی وجود داشته باشه. مثلا مراحلی که توی سایت پی پال یا برین تری باید طی بشه ایراد داشته باشه. ممکنه لطفا در اون مراحل هم راهنمایی بفرمایید. چک کنم ببینم مراحل و درست انجام داده ام. با تشکر

 • ۸ ماه پیش @nastaran2018 یک بحث به اسم Braintree & Paypal درست کرد.

  سلام. من وقتی از طریق Braintree با Paypal پرداخت کنم این پیام خطا را می دهد. میخواهم خواهش کنم برای حل این مشکل راهنمایی ام کنید. متشکرم.

  "Braintree failed to create subscription: PayPal pending payments are not supported." 
 • با سلام. ممنونم از پاسخ شما. وقتی در تکست ادیتور یه جمله سوالی مثلا " پسورد خودتان را فراموش کرده اید؟" را تایپ می کنم علامت سوال در ابتدای جمله قرار می گیرد ( به این صورت؛ " ؟ پسورد خوتان را فراموش کرده اید " ) و به همین صورت هم لود میشود. من در اینترنت جستجو کردم ولی پاسخی برای حل این مسئله پیدا نکردم. ولی در یکی از فایلهای آموزشی شما ( پارس کلیک ، آقای عظیمی ) دیدم که فارسی تایپ کرده بودید و حتی در تکست ادیتور هم علامت سوال در انتهای جمله قرار گرفته بود. میخواستم خواهش کنم لطف کنید بفرمایید چطوری این کار و انجام داده اید. با تشکر.

 • با سلام و احترام خدمت آقای عظیمی و بقیه دوستان گرامی. میخواستم خواهش کنم در مورد نحوه تایپ فارسی در تکست ادیتورها ( ترجیحا visual studio code editor ) به صورتی که نقطه پایان جمله، علامت سوال و تعجب و ... در انتهای جمله قرار بگیرند، راهنمایی بفرمایید. بی نهایت از لطف شما سپاسگزارم.