کاربر تایید شده
آخرین فعالیت ١۰ ماه پیش

@mrs

پارس کلیکی از ١٢ ماه پیش

تجربه

200

 • ١٢ ماه پیش @mrs یک بحث به اسم روش ساخت تمپلیت وردپرس درست کرد.

  من در زمینه کار با وردپرس چندین یا نمونه کار روی اینترنت دارم و درست کردم.

  ولی در زمینه برنامه نویسی از صفر تا به حال کاری رو درست نکردم ولی الان تصمیم گرفتم که تلاشم رو کنم به عنوان نمونه کار و به چالش کشیدن خودم ی سایت وردپرسی درست کنم و در تم فارست بذارم و از دوستان با تجربه ام تقاضا دارم در صورتی که تجربه ای دارن در اختیار بنده بگذارند.

  سوالات:

  1. برای ساخت یک تم یا پئسته باید چه مراحلی رو بریم.؟ (من به html , css آشنایی نسبتا خوبی دارم و php رو هم در حال یادگیری هستم)

  2. آیا امکان اینکه از سایتی خوشمون بیاد و ریپ کنیم و بعد در چینش و پوزیشن هاش تغییر بدیم.بعد به چه روشی باید به وردپرس تبدیل کنیم. و آیا ی روش ثابتی داره که برای همه تم ها این کار رو انجام بدیم یا نه متفاوت هستش؟

  3. آیا برای ساخت ی تم برای تم فارست باید همه چیزش رو خودمون درست کنیم یا محدودیتی نداره میتونیم از undrscores استفاده کنیم؟ و آیا از underscores استفاده کنیم برای تم فارست مشکلی نداره یا داره؟ و آیا مواردیکه تو تمی که از underscores میگیریم و ی سری موارد ممکن هستش ما استفاده نکنیم تو تم فارست ایراد میگیرند یا نه؟

  واقعیتش آنقدر گشتم یه مقدار گیج شدم هر جایی ی چیزی میگه ولی اینو متوجه شدم که باید ی سری از فایل ها کامل باشه توی تمی که ایجاد شده.