کاربر تایید شده
آخرین فعالیت ١ هفته پیش

@majid66313

پارس کلیکی از ٣ هفته پیش

تجربه

1100

 • حرف شما کاملا درسته ولی متاسفانه این پروژه ، پروژه بزرگی هست. و از طرف یکی از سازمان ها به بنده پیشنهاد شده. و اون اشخاص از برنامه نویسی هیچی نمیدونن . ولی موقع ارائه فقط میخوان که یه چیزی نمایش بدن. و بعد برن سر تبلیغات تلویزیونی و... هزینه بالایی هم پرداخت میکنن. برای این که سایت اوکی باشه. بنده راهی برای متقاعد کردن اونا از نظر مهندسی ندارم. آیا راهی دیگه ای نیست که من از این اوضاع آشفته خارج بشم؟؟ @shahryarjb متاسفانه بیشتر پروژه هایی که دارم به این شکل هست.

 • ٣ هفته پیش @majid66313 یک گفتگو به اسم ساخت دیتابیس برای سایت های در حال تغییر درست کرد.

  سلام به همه دوستان بنده پروژه ای دارم که حتی خود مشتری نمیدونه که چی میخواد و مدام سایت درحال تغییر هست. از روند ثبت نام گرفته تا پنل مدیریت و...

  و بنده مجبورم هی دیتابیس رو عوض کنم. و معماری دیتابیس اصلیم میریزه بهم و خیلی شلخته میشه. الان تنها راهی که به سرم زده و دارم با اون کار میکنم.

  پروژه رو با وردپرس میزنم. و ارائه آزمایشی میدم. زمانی که اون مرحله از جانب مشتری تایید شد. لاراول رو شروع میکنم. آیا باید برم سمت No Sql یا راهی راحت تر هست؟؟

  فقط اینو در نظر داشته باشید نمیتونم مشتری رو قانع کنم. که اول روندو مشخص کن و بعد کارو بگو تکمیل کنم

 • ٣ هفته پیش @majid66313 به گفتگوی implode کردن جواب داد.

  سریالایز هم داخل دیتابیس ذخیره کنید. بد نیست

 • ٣ هفته پیش @majid66313 به گفتگوی سیستم ورود با نام کاربری یا ایمیل جواب داد.

  @behzad سلام دوست عزیز میتونی تمام کدهای اون چند خط رو برامون ارسال کنی. چون فقط با این کار داری سلکت میکنی. و آیا موقع ثبت نام کاربر پسورد رو در دیتابیس چطور ذخیره کردی؟ آیا هش شدست یا خیر؟

 • ٣ هفته پیش @majid66313 به گفتگوی محدود کردن send شدن چند بار فرم در php جواب داد.

  @rubik شاید این کد داخل javascript

  $("form.form-once-only").submit(function () {
    $(this).find(':button').prop('disabled', true);
  });

  بتونه کمکت کنه و از کوکی هم میتونی استفاده کنی. به عنوان مثال: یک فرم رو تو یک ساعت بیشتر از 3 بار ارسال نکنه. و... ولی اگر سایته برات خیلی مهمه نباید این کار بکنی ولی نظر من همون جیکوئری هست.

 • سلام علیکم بنده برای سازمان ها هم کار میزنم. بنده هم اوایلش همین فکرارو میکردم. ولی الان سایتایی با ۵۰ هزار کاربر که سازمانی هست رو هم با وردپرس میزنم. تنها تفاوتی که قائل میشم این هست که از هسته وردپرس استفاده میکنم. ولی داخلش از دیتابیس خودم. و کدهایی که خودم نوشتم استفاده میکنم. اگر قرار بر نفوذ بر سیستم و دیتابیس ما باشه. نیازی به این ندارن که داخل فریموورکشون باگ بذارن. خیلی راحت تر میتونن اطلاعات رو بردارن. البته اگر نگاه بدبینانه داشته باشید. چون تمام سیستم ها برای اوناست. ما از خودمون چیزی نداریم. ما تو بستر اونا داریم حرف از امنیت میزنیم. خنده داره. خالق اونا هستن

 • ٣ هفته پیش @majid66313 به گفتگوی محدود کردن send شدن چند بار فرم در php جواب داد.

  سلام از جیکوئری هم میتونی استفاده کنی. وقتی که یک بار کلیک شده. دکمه disable بشه. ولی valid server بهتره