۱۱ مهر، ۱۳۹۹

٣ هفته پیش ١۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi به گفتگوی روش کار شرکت‌های برنامه نویسی جواب داد.

@m-p پاسختون برای من خیلی کمک کننده بود، متشکرم

٣ هفته پیش ١۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi به گفتگوی React Native یا Flutter جواب داد.

@amin ممنون از پاسختون نظر چند نفر دیگه هم که پرسیدم میگفتن سرعت اجرای برنامه فقط به اون فریم‌ورک که باهاش طراحی شده بستگی نداره و مسائل دیگه ای هم مثل هاست،وب سرور و ... که حتما خودتون هم میدونید در اون دخیله. و البته اکثرا هم نظرشون روی Flutter بود و میگفتن که ساخت برنامه با React Native مشکلات خاص خودش رو داره. در مورد حجم اپلیکیشن هم گاهی اوقات اپلیکیشن های که با cross-platform ها ساخته میشه بنا به دلایل فنی که اینجا فرصت گفتنش نیست ، زیاد میشه.

۱۰ مهر، ۱۳۹۹

٣ هفته پیش ٢۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi یک گفتگو به اسم React Native یا Flutter درست کرد.

توی اکثر مقایسه‌های بین React Native با Flutter توی انجمن‌های مختلف. Flutter رو بهتر میدونن.

اما من وقتی اپلیکیشن‌های که با این دو ساخته شده رو مقایسه میکنم، اپلیکیشن‌های React Native پرفورمنس بهتری دارن و نکته عجیب در مورد Flutter اینه که خیلی حجم اپلیکیشن‌های ساخته شده باهاش زیاده!

خیلی خوشحال میشم امیر و بقیه دوستان نظراتشون رو درمورد این دو فریم‌ورک بگن.

۹ مهر، ۱۳۹۹

٣ هفته پیش ٢۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi یک گفتگو به اسم روش کار شرکت‌های برنامه نویسی درست کرد.

دوستان کسی تجربه کار بلند مدت در شرکت های برنامه نویسی در ایران رو اگه داره به سوالات من پاسخ بده ممنون میشم.

  • اول اینکه ساعت کاری چطوری بوده،منظورم ساعت کاری مفید هست و اینکه کلا روزی چند ساعت کار میکنید؟
  • به شما اجازه میدن خارج از محیط شرکت کارکنید(مثلا در منزل)؟
  • نظر شما به عنوان برنامه نویس در مورد اینکه یک پروژه چطوری انجام بشه مهم هست یا نه؟ مثلا میخوان که پروژه رو به تشخیص خودتون با پی اچ پی خام ، وردپرس یا یک فریم ورک انجام بدید ، یا اینکه میگن حتما باید با مثلا لاراول انجام بشه؟

ممنون از دوستان

۸ مهر، ۱۳۹۹

۴ هفته پیش ١۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi به گفتگوی ویندوز و لینوکس جواب داد.

متاسفانه خیلی از برنامه نویسای مبتدی تا متوسط تو ایران برای اینکه میخوان بگن خیلی حالیشونه(یا خفن هستن) اصرار دارن که مثلا لینوکس باید کار کنه یه برنامه نویس. البته ماجرا به همین جا ختم نمیشه مثلا یه برنامه نویس مبتدی میاد از فواید مثلا زبان اسکالا میگه و از پی اچ پی بد میگه با اینکه نه تنها هیچ سایتی رو باهاشون طراحی نکرده بلکه به هیچکدوم هم مسلط نیست. اینکه چه سیستم عاملی استفاده میکنید رو نیاز شما تعیین میکنه و هیچ باید و نبایدی در کار نیست. در مورد شرکت ها هم هرکدوم بسته به فعالیت کاریشون یک سیستم عاملی رو بیشتر یا تماما باهاش کار میکنن و در هر شرکت ممکنه فرق کنه و نمیشه جواب کلی داد بهش.

۴ مهر، ۱۳۹۹

۴ هفته پیش ١۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi به گفتگوی سیستم احراز هویت جواب داد.

سلام اول اینکه دیتابیس لباس نیست که خز بشه! و بسته به نیاز باید هرکدوم که بکار میاد استفاده بشه. و ربط فریم ورک های فرانت اند با دیتابیس هم من که نمیدونم چیه! اما اگه ربطی دارن به منم بگو... برای کش هم اصلا نیازی نیست که از Redis استفاده کنید. معمولا برای دیتابیس های وب سایت های کوچک تا متوسط از MySQL استفاده میشه ، مگر اینکه دلیل خاصی داشته باشه که دیتابیس دیگه‌ای مورد استفاده قرار بگیره.

۱۴ امرداد، ۱۳۹۹

٣ ماه پیش ١۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi به گفتگوی کپی فرانش! جواب داد.

@mobinroshnas تو کانالش میگه من انقد سرم شلوغه که پروژه های سی ، چهل میلیونی رو هم دیگه وقت ندارم انجام بدم! بعد بهش پیام میدی واسه صد تومن ، نیم ساعت دروغ میگه :-)

۱۳ امرداد، ۱۳۹۹

٣ ماه پیش ١۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi به گفتگوی کپی فرانش! جواب داد.

ی سایتی هم هست به اسم سورس ایران طرف میاد تو کانال تلگرامش پادکست میزاره و کلی خالی میبنده که برنامه نویسم و فلان ، بعد چندتا سوال ازش پرسیدم بلد نبود جواب بده! کلا هم تو سایتش ی دوره asp داره ، هرکی میخواد برنامه نویسی کار کنه ی جوری این دوره رو میخواد بکنه تو پاچه اش :-))) بعد به من میگفت اگه دوره اشو بگذرونم بعدش قطعا میتونم برم سرکار :-) کلاه بردار زیاده متاسفانه اینکه ینفر مثل امیر میاد کلی دوره رایگان میزاره در صورتی که نه تنها پولی نصیبش نمیشه بلکه باید از جیبش هم ی پولی بده واقعا جای تشکر داره

٣ ماه پیش ١۰۰+ امتیاز
@arman_abbasi به گفتگوی کپی فرانش! جواب داد.

از طریق لینک زیر ریپورت کنید سایتشو

https://www.google.com/webmasters/tools/spamreport?pli=1